Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,516
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, 


Hafta genelinde gündeminizi Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı belirleyecek. Sevdiklerinize karşı biraz otoriter davranabilir, yaşam alanınızda daha farklı planlar yapabilirsiniz. 

Özellikle sağlık alanında, mide konusunda yaşayabileceğiniz sorunlar perşembe gününden sonra baş gösterebilir. Bu alanda profesyonel yardım almayı ihmal etmeyin. Özellikle 23 Ekim'de Ay'ın Balık burcundaki hareketi sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Göz önünde bir iş yapıyorsanız, yazmak veya internet ile ilgili işlerde aktif rol alıyorsanız, bu dönemde başarılarınızın konuşulacağını gözlemleyebilirsiniz. 

Merhametli ve adaletli tarafınız bazen titizlik ile birleşip sizi zorluyor olabilir. Sevdiklerinizi bazı konularda fazla irdeleyip onları yıpratabilirsiniz. 

Bu döngüde ilişkilerinizi sorgulayan veya yeni bir ilişkiye başlayan bir Başak burcuysanız, ilişkiniz üzerine alacağınız kararları ya da yapacağınız önemli bir konuşmayı Ekim ayının son haftasına, 23 Ekim sonrasına ertelemenizde fayda var. Örneğin yeni bir ilişkiniz varsa, ailesi ve yakınları hakkında araştırma yapmak için doğru zamanda değilsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat