Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

1,077
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar,

21 Aralık'ta Güneş'in Oğlak burcuna geçmesi ile beraber sadece bu haftanın değil, bu ayın en şanslı burçları arasındasınız. Yaratıcı kimliğinizi daha fazla ortaya çıkartacak, hayattan daha fazla keyif alacaksınız. Aşk, ilişkiler ve flörtlere açıksınız. Gücünüzü ortaya çıkarıyorsunuz. Çalışmalarınızı da işte ben buyum diyerek sergilemek istiyorsunuz. 

Aynı tarihlerde yönetici gezegeniniz Merkür de geri hareketine başlıyor. Başaklar zaten detaylara önem veren burçlardan. Geçmişten gelen birtakım konular gündeme gelirse, yaratıcı kimliğinizi ortaya koyarken, hayattan daha fazla zevk almaya çalışır, kendinizi güçlü hissederken, geçmişten gelen bazı meseleleri de çözmeye çalışmak sizi yorabilir. Detaylara takılabilirsiniz. Bunlar hiç önemli değil, çünkü bu konuları çözdükten sonra önümüzdeki haftalarda daha güçlü bir şekilde ortaya çıkıyorsunuz. Aşk, ilişkiler, flörtler devreye giriyor, varsa çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler oluyor. Mutlu bir haftaya başlıyorsunuz. Bu nedenle geçmişten gelen konular açılırsa, bu konularda inat etmek yerine çözmek için masaya oturun. Böylece daha rahat edeceksiniz.

Mars bu hafta Balık burcuna geçiyor. Uzun zamandır belki birinden hoşlanıyorsunuz, ilişki düşünüyorsunuz ancak bir türlü harekete geçemiyorsanız, Mars'ın Balık burcuna geçmesi ile beraber ikili ilişkilerde, ortaklıklarda harekete geçmek adına kendinizde motivasyon hissedeceksiniz. Birine açılamıyorsanız, açılacak; bir girişim yapmak istiyorsanız, yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz, evlilik için bir adım atabilirsiniz veya kiminle ortaklık yapmak istediğinizi anlamak adına birtakım güzel farkındalıklar yaşayacaksınız. 

Bu haftanın en şanslı burcu sizsiniz. Lütfen bunu değerlendirin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat