Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,388
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Haftaya gayet güzel, akıllı ve mantıklı, girişken, kendine güvenen bir tavırda giriyorsunuz. Haftanın ilk günleri Ay Başak burcunda ve sizi her konuda destekliyor. Bazı açıları olumsuz olsa da genel anlamda olumlu açıları var ve size güç veriyor bu enerji. Fakat hepimiz bu haftaya enerji olarak düşük giriyoruz aslında. Çünkü 17 Nisan Pazar günü bir Mars retrosu başladı. Özellikle de bazı konularda savaşmak istemiyoruz ve aktif rol alamıyoruz belki. Sizin için bu aile konularında oluyor bu hafta. Aile deyince bu kendi kurduğunuz aile olabileceği gibi, eski çekirdek aileniz, yani anneniz ve babanızla ilgili durumları da içeriyor olabilir sevgili Başaklar. Bunun değerlendirmesini sizlere bırakıyorum çünkü bunu siz biliyorsunuz. 

Bunun dışında ev değiştirmek veya ev taşımak için de uygun bir süreçte değilsiniz, onu da söylemek durumundayım. Aile içerisinde artık oluruna bırakın her şeyi. Zamana bırakın çünkü bazen zamana bırakmak gerekiyor gerçekten. Zaman her şeyin ilacı.

22 Nisan Cuma günü bir dolunay olacak. Bu dolunay Akrep burcunda meydana gelecek ve sizin iletişim, yakın çevre ilişkileriniz, kardeşler ve komşularınızla olan ilişkilerinizi sorgulatacak. Onlarla diyaloglarınızda keskin bir tavır içerisinde bulunabilir, bugüne kadar üstünü kapattığınız, belki mecburi olarak görüştüğünüz birileri varsa, hiçbir şeye mecbur olmadığınızı hissedecek ve kesip atacaksınız ilişkinizi. 

Bunların dışında genel anlamda aşk ilişkiniz, evlilik haneniz, para durumlarınızın iyiye gideceği bir hafta olacak bu hafta. Aşk hayatınızda sevildiğiniz kesin. Beraber gireceğiniz ortamlarda herkesin imreneceği bir mutluluğunuz olacak. 

Güzel bir hafta sizlerle olsun. Bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat