Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

506
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olacağınız bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız arasındaki bilgi alışverişiniz size hayatınızı kolaylaştıracak yeni birtakım bilgiler öğretecektir. Bu bilgiler aracılığı ile yaşamınızın daha kolay aktığının farkına varacaksınız. İlişkiler ve ortaklıklarda bazen önünüzü göremiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Fakat sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktif olduğunuz sürece ilişkinizin de daha kolay aktığının farkına varacaksınız. 

Hafta boyunca etkili olacak Venüs - Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle ilişkiler alanında tekrar problemler gündeme gelebilir. İlginizi karşı tarafa açamıyor, gösteremiyor gibi hissedebilirsiniz veya ilişkide ihtiyacınız olan ilgiyi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Partnerinizle uyumlu bir şekilde hareket ederseniz başarıyı yakalayabilirsiniz. İşiniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Günlük rutin işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Bu da sizin ilişkilerde başarıyı yakalamanıza yardımcı olacaktır. 

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz. Geleceğe daha umutlu bakacağınız bir döneme başlıyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat