Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

705
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da yurtdışı konuları, uzak seyahatler, inançlar veya reklam promosyon işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından ikili ilişkilerinizde verici ve naif bir enerji var ve sevgi ve aşk konularınızda da girişimlerinizi destekleyen enerjiler söz konusu. Plüton'a akan enerjiler ile de kalıcı başlangıçlar yapılabilir. 

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Ev yuva aile konularınızla ilgili güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Yuvanızı güzelleştirmek adına alışveriş yapabilirsiniz. Ay Boğa'dayken inançlarınız konusunda stabil düşünceleriniz varken birden Ay İkizler'e geçtiğinde kariyerinizle ilgili olarak birden iletişim trafiğinin arttığını deneyimleyebilirsiniz.

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Aşk, çocuk konuları ile ilgili çok güçlü enerjiler var. Bu güç doğru kullanılmazsa yerle bir edebilir.Güç mücadelelerine çekileceğiniz kesin. Önemli olan şey erdemli olup kendimizi bilmek. Kibrin tuzaklarına düşmek tehlikeli çalışabilir. Ay - Satürn karşıtlığı ile de birlikte sonuçlar hoş olmayan şekle bürünebilir.

Haftayı Ay Yengeç burcunda sosyal ortamlarda dostlarınızla vakit geçirerek geçireceksiniz. Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca gündemimiz yakın çevreniz, kardeşiniz, akrabalarınız olacak. Yakın çevrenizde huzurlu günler dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat