Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 15 - 21 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

973
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 15 - 21 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar,

Fikirleriniz çok güzel işliyor. Aklınız ve mantığınız uyumlu. Yapmak istediklerinizi karşı tarafa çok güzel anlatabilme özelliğine sahipsiniz. Zaten anlamak istemeyenlere karşı da baskıcı ve zorla kabul ettiren bir enerjidesiniz. Öyle ya da böyle bu hafta herkes sizin dediklerinize kulak asacak. Güçlü bir değişim ve dönüşüm arzusundasınız. Kendinizle ilgili, yapmak istediklerinizle ilgili yol almaya başlıyorsunuz bu günden itibaren. 

Ayın 18'inde, çarşamba günü bir dolunay meydana geliyor. Kova burcundaki bu dolunayla birlikte sağlık konularında bir tamamlanma sürecine giriyorsunuz. Sağlıkla ilgili yapmanız gereken bir şeyler varsa , bunu yapıp yolunuza öyle devam edeceksiniz. Ayrıca yanınızda çalışan kişilerden bazılarına yol vermek, işlerinizi kurcalayan, tam anlamıyla sözünde durmayan kişiler varsa hayatınızdan çıkarmak için de kolları sıvayacaksınız. 

Haftanın sonlarında Ay Balık burcunda seyredecek. Bu nedenle ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor fakat bu sefer söz hakkı sizde! Siz ne derseniz karşı taraf bunu onaylamak durumunda kalacak, kalmıyorsa ona da yol göründü demektir. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat