Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

2,112
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

Haftanın ilk iki gününde eviniz ile ilgili problemler o kadar ağır basacak ki, neredeyse hiçbir şekilde kariyerinizi ya da işinize konsantre olmayacaksınız. Size baskı gibi gelen bu durumun nedeni Satürn ve Ay arasındaki karşıt açı. Ancak çarşamba ve perşembe günleri haftanın en şanslı burcu olduğunuzu fark edeceksiniz. Burcunuzda şu anda geri hareket eden Jüpiter ile Plüton arasında çok güzel bir açı gerçekleşiyor. Bu açı aşk hayatınızda köklü değişiklikler yapmanıza neden olabilecek bir açı. Bir partneriniz yoksa hayatınıza yeni biri girebilir. Geçmişten gelen birisi de olabilir bu kişi. Bu kişi ile çocuklarınız varsa, çocuklarınızla ilgili çok önemli, onların çok rahat edeceği köklü değişiklikler yaşanabilir. 

Çarşamba ve perşembe günlerini çok iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir eğitim olanağınız olursa buna da hemen evet demelisiniz. 

Cuma günü Ay Aslan burcuna yerleşecek ve hafta başında yaşadığınız problemlerin çözümünü de beraberinde getirecek. Ay, Mars ve Uranüs arasındaki olumlu açı hafta sonu boyunca yeni bir eve taşınmanıza, yeni bir ev satın almanıza yardımcı olacak. Bir sponsor veya kredi arayışınız varsa, hafta sonu bu anlamda bütün olanakları değerlendirme şansı bulacaksınız. 

Pazar günü Güneş Koç burcuna geçiş yaptığında ek gelirler kazanabilecek, kredi alabileceksiniz ya da hiç beklemediğiniz şekilde piyango talihlisi olabileceksiniz. Bu hafta para ile ilişkiniz tamamen değişiyor, hiç beklemediğiniz kadar kazanma şansınız var.

Sağlıklı, bolluk ve bereket dolu güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat