Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

947
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Pazartesi günü bir dolunay meydana geliyor ve bu dolunay sizin 9.hanenizde gerçekleşiyor. Eğitim hayatınız, seyahatler, medya, yabancılarla ilgili işler veya uzak akrabalarınızla ilgili konularda isyan etme, birtakım şeylere sinirlenme ve kopuşlar yaşanabilir bu alanlarda. Dolunaylar bitişlerle ilgilidir, dolayısıyla sonlanmalar ve kopmalar bu hafta başında devrede olacaktır. Hayata farklı bir bakış açısı ile bakmak, yeni bir yön bulmak ve inançlarınızı sorgulamak yararlı olabilir. 

İkili ilişkileriniz haricinde her şey gayet iyi gidecek aslında bu hafta. Mücadeleci ve yoğun bir günlük temponuz olacak. Desteklendiğinizi hissedeceksiniz, maddi anlamda rahat bir haftadasınız. Elinizdekilerin kıymetini biliyorsunuz ve paranızı iyi yönetiyorsunuz. Aşk konuları ise biraz karışık; Neden mi? Beklentinize hitap etmiyor. Siz farklı duygulardasınız farklı beklentilerdesiniz, didiklemeyi seviyorsunuz, detaycısınız, o ise rahat, detaylara takılmıyor ve sanki biraz pervasız. 

Salı ve Çarşamba günleri Ay İkizler burcunda olacak. Çocuklarla ilgili konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz, Ay Satürn'le karşıt açıda, katı bir tutumla yaklaşabilirsiniz onlara. Perşembeden sonra Ay Yengeç burcunda. Günlük temponuz yüksek bir haftadasınız, hafta sonunda yorgun düşebilirsiniz, kendinizi bu kadar yormayın.

Sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat