Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,230
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar,

Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay sizi ev ve kariyer alanında etkiliyor. Güzel etkiler alacaksınız. Daha öncesinde kariyer ve işinizle ilgili birtakım girişimlerde bulunduysanız bunların sonuçlarını alacağınız bir dolunaydasınız. Çalışmalarınızın, projelerinizin nereye gittiğini, sonucun nereye bağlandığını görebileceksiniz veya çalışmış olduğunuz konuda, her ne olursa olsun zirveye taşımak adına bazı güçlü etkiler alacağınız bir haftadasınız.

Güneş - Satürn kavuşumunu da çok güçlü bir şekilde hissedeceğimiz bu haftada çalıştığınız konularda ki siz Başaklar somut adım atmayı seversiniz, gerçekçi yaklaşırsınız, onun da yardımı ile gerçekçi ve somut adımlar atarak projeleriniz ile ilgili güzel başarılar yakalayabilirsiniz. Ev, aile büyükleri veya aile gibi gördüğünüz insanların da desteğini alarak kariyer ve ev alanında güzel etkiler alacaksınız.

İlişkilerini evliliğe dönüştürmek, daha ciddiye taşımak isteyen Başaklar Satürn'ün somutlaştırıcı etkisi ile beraber ilişkisinde daha somut gelişmeler yaşayabilir. Bu alanda çok güzel bir dolunay var. Disipline olabilirseniz, bu dolunayın en şanslı olacağı burçlardan biri sizsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat