Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 11 - 17 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,722
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 11 - 17 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu hafta perşembe gününe kadar yeni bir aşka başlayabilirsiniz ya da yeni bir bebek sahibi olmaya karar verebilir veya yeni bir evcil bir hayvan edinebilirsiniz.

Bir yeni ay gerçekleşmişti geçtiğimiz hafta pazar günü. Oğlak burcunda bu yeni ay bu hafta perşembe gününe kadar size olumlu yönde etkiliyor olacak, üstelik burcunuzda kavuşma yapan Jüpiter - Kuzey ay düğümü artması yardımcı olacak ve bu kavuşum ayla olumlu bir şekilde olumlu bir açıyla bağlantılı.

Yani yeni ayda gerçekleştirilecek tüm yeniliklerde şans sizden yana olacak ancak Merkür gerilediği için iş alanında ve sağlık konusunda son derece dikkatli olmanız gerekir. Hata yapmaya açık bir dönemdesiniz. 

Bununla birlikte yeni ayın Uranüs'le bir kare açısı vardır. Bütün hafta boyunca giderleriniz ve harcamalarınız kontrolünüz altında olmalı ekstra giderler sizi sıkıntıya sokabilir. Yeni ay süresince elde edeceğiniz şeyler de riske atmanıza neden olabilir.

Yeni ayı en iyi değerlendirmesi gereken burçlardan birisiniz. Bu sizin için bir fırsat. Bunu unutmayacağınız bolluk, bereket, aşk dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat