Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

980
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, haftanın genel teması ebeveynler, aile üyeleri ile ilişkilerinizde daha esnek ve sakin yaklaşımlar sergilemeniz gerektiğini vurguluyor. 

Duygusal alanlarda ise yüksek olan enerjiniz, sizi geride duran olmaktan ziyade daha aktif ve adım atan olmaya yöneltecek. Yapmanız gereken bir konuşma, bir teklif, bir ilişkide değiştirmek istediğiniz bir durum varsa, tüm bunları aktive etmek adına bu hafta etkiler sizi destekliyor. 

Bu hafta sorumlulukları ve görevleri öne çıkaracak olan enerjiler, iş ve kariyer alanlarında sizi yoğun bir tempoda tutacak. Duygusal alanlar ile iş veya günlük konulardaki temponuzdaki yoğunluk bu iki alan arasında dengeyi iyi ayarlamanız gerektiğine de işaret etmekte. İç hesaplaşmalarla vakit kaybetmeden, daha çok duruma kanalize olmak gerekecek. Bilhassa perşembe ve cumartesi arası kendinizle kalmak ve içe dönmek isteyebilirsiniz ama etkiler daha çok sonuç almaya yönelik olacağı için, hareket içinde olmak daha uygun. Meselelerden kaçmak değil, üstüne gitmek veya ele almak daha rahat sonuç almanıza yardımcı olacaktır. 

Sevgili Başak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat