Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Banyo nasıl dekore edilir?

8,902
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Banyo nasıl dekore edilir?

Banyolar yaşam alanlarımızda dekorasyonuna en çok dikkat etmemiz gereken alanlardan bir tanesidir. Genellikle ikinci plana attığımız ancak özellikle üzerinde durulması gerekiyor. Banyolarımızı dekore etmeye başlarken öncelikle genel konseptimizi, stilimizi, tarzımızı yansıtacak tercihler yapmalıyız. Banyo dekorasyonunda en önemli noktalardan bir tanesi banyonun, metrekaresi; küçük ya da büyük olup olmadığıdır. Dekorasyonda buna uygun tercihler yapmak çok önemlidir. Seçeceğiniz duvar kağıtları, seçeceğiniz duvar seramikleri, duşakabin, jakuzi, banyo dolapları ve aksesuarların tümü bir bütündür. Bu bütünü tüm ürünleri dikkatli kullanmak gerekir.


Banyolarda önemli noktalardan biri de havalandırma sistemleridir çünkü banyolar nemli alanlardır ve fazlası ile buhara maruz kalırlar. Kullanacağınız malzemeler de bu noktada hem nemden etkilenmeyecek, kaliteli malzemeler olmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat