Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Banyo dekorasyonunda hangi renkleri kullanabiliriz?

2,825
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Banyo dekorasyonunda hangi renkleri kullanabiliriz?

Banyolarımız evlerimizdeki en küçük metrekareli alanlardır. Bu alanları daha büyük göstermek için kullanılması gereken renkler vardır. Bu renkler açık vizonlar, kremler, bejler ve pastel nötr dediğimiz renklerdir. Bu tür renkleri kullanırken özellikle hijyen konusunda bizi tatmin edecek renkleri seçmek doğru olandır.

Eğer banyolarımıza özellikle bir renk katmak istiyorsak, bunları aksesuarlarla veya banyo dolaplarının kapakları ile uygulamak doğru olandır. Genel olarak canlı renkler, örneğin kırmızılar, turuncular banyolar için doğru değildir. Bunlar banyolarımızda gereksiz bir karışıklık hissi yaratır, aynı zamanda mekanı küçültür. Bu nedenle banyolarda açık ve pastel renkleri kullanmak en önemli ve dikkat edilmesi gereken konulardan biridir.

Yine banyolarımızda etkili renkler kullanmak istiyorsak, son trendlerde var olan lame, dore (gümüş, altın) gibi renkler mekanda çok ciddi etkiler yaratırken, banyonuzun çok zarif görünmesini de sağlar.  

Banyolarda özellikle renk istiyorum diyorsanız, bunları zemin döşemelerinde, klozet arkalarında veya küvet arkalarındaki duvarlarda kullanmak banyolarınıza hem renk katar hem de alanı daraltmaz. Böylece hem renkli hem de sade bir görüntü elde etmiş olursunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat