Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

1,651
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar, 1 Temmuz itibari ile nihayet Merkür retrosuna hoşçakal demiş bulunmaktayız. Temmuz enerjisi sizler için aşk heyecanı ile başlıyor diyebiliriz. 

27 Haziran Yeni Ay'ı aşk ve çocuklar ile ilgil alanda oldu ve Temmuz'a bu alanlar ile ilgili bir yenilenme enerjisi ile girdi. Anne olmak isteyen Balıklar için güzel haberler gelebilir, çocukları ile ilgili olumlu ve güzel başarı haberleri getirebilir size Temmuz. Bekar Balıklar için de aşk hayatlarında yenilenme gelebilir. Yeni Ay enerjisinde burcunuzun yönetici gezegeni Neptün'ün de olumlu etkisi bu belirttiğim konularda olumlu etkiler yaşayacağınızın habercisi. 

5-6 Temmuz tarihlerinde Plüton ve Güneş arasında gergin bir açı olacak. Bu biraz beklentilerinizin veya yapmak istediğiniz girişimler konusunda belki biraz endişe getirse de ay sizin için gayet pozitif. Bu gerginlik aşk ve dostluk alanınızda olacak, içsel olarak biraz geri çekilme enerjisinde olabilirsiniz. 
12 Temmuz'da  yaşanacak Dolunay etkisi ile aslında girişim kararınızı açıkladığınız dönemleri göstermekte.

Sizler için bu ay, biraz motivasyon arayışı, biraz eğlenmek için fırsatlar yaratacağınız bir ay olacak. Dolunay?ın hemen arkasından 13 Temmuz'da Merkür'ün de Yengeç burcuna geçişi ile istediğiniz girişimler için hadi diyecek sizlere. Anne veya baba olmak isteyen Balıklar, bu konularda konuşacaksınız, zihniniz bu alanda. Aşk isteyen Balıklar örneğin, belki sevdiklerine açılma fırsatı yakalayacaksınız. Venüs'ün de Yengeç burcuna geçiş yapacağı 19 Temmuz aşk için çok güzel etkilerde olacaktır. 
Burcunuzda gezinen Neptün ile etkileşimde olacak Venüs, bu şahanedir. Aşk ve ahenk, ilişkinizde uyum ne ararsanız getirecektir size. Akrep burcunda gezinen Satürn?de aşk ile ilgili girişimlerinizde onaylar pozisyonda. 

Yapmak istediğiniz girişimlerin meyvelerini alabileceğiniz etkiler kesinlikle var. Ay genelinde olumlu etkilerin yanında, bazı zorlayıcı etkiler de bulunmakta ama sizler pozitifte kalmaya çalışın kesinlikle. Örneğin Venüs'ün aşk alanınızdan geçişi genel olarak çok güzel evet ama 22 Temmuz'da plüton ile bir sert kontakta olacak. Ekonomik dengelere biraz dikkat etmeniz gerekecek. Kardeşler ile veya yakın çevre veya akrabalar ilgili konuda biraz sürtüşme olabilir. Siz dikkate almayın, yolunuzdan dönmeyin. 
Ayrıca 20 Temmuz'da Ay ve Satürn karşıtlığı yaşanacak. Seyahatler konusunda gecikme veya engellenme olabilir. Bir dava açmak istiyorsanız 20 Temmuz civarlarına dikkat edin.

26 Temmuz Mars burç değiştirip Akrep burcuna geçiş yapacak. Sizler için seyahat fırsatı getirebilir Mars. Bir süredir masraflar, ödemeler, alacak verecek konularında sizi sıkıştırdı ve bunalttı. Şimdi Akrep burcuna geçiş yapıyor, size biraz seyahate para harcatabilir. Bazı Balıklarda bir hukuk konusunu gündeme getirebilir. Belki de bunun ile ilgili yollarda olabilirsiniz. 
Ayrıca Ay'ın önemli gökyüzü olaylarından biri de Jüpiter'in Aslan burcuna geçişi olacak. Tempo geliyor, hazır mısınız? Jüpiter şans ve fırsat gezegeni olarak, rutininizde enerjiyi getiriyor, bu enerji ile kariyerde ilerleme kaydedeceğinizi söylemeliyim. 

27 Temmuz?da Aslan burcunda gerçekleşen Yeni Ay'a Jüpiter de tam destekte. Yeni bir iş fırsatı olabilir buradaki etki, bir girişim yapıyorsunuz ve tüm dikkatleri üzerinize topluyorsunuz sevgili Balıklar. 

Ay geneli fırsatlara çok açık, biraz stresli günlerde var ama en önemlisi aşk var. Yeni girişimler var, gökyüzü sizi gerçekten destekliyor Temmuzda. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat