Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,427
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, bu hafta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, sizi hassas ve etrafınızda olup bitene daha açık frekanslar içinde tutacak. Bu süreç sizin adınıza artık bırakmak, feda etmek zorunda olduklarınızla yüzleşmeniz, bu anlamda kendinizi yenilemeniz anlamına geliyor. 

Balık burcu bu hafta

Bu hafta özellikle hafta başı pazartesi ve Salı günleri durumları akışa bırakın, hiçbir şeyi zorlamayın ve olayları gidişatına göre ele almaya çalışın. 

Dolunay size değişen şartlarla birlikte durumları artık farklı bir gözle algılamanızı sağlayacak etkiler veriyor. Bu süreçte daha önce yaşadığınız bazı konularda bakış açınız daha net olacağı için, hayatınızda birçok alanda görmek istemediklerinizle de yüzleşmeniz gerekebilir. Dolunay hemen hafta başı salı günü gerçekleşeceği için, bu hafta boyunca ayırt etmek, daha iyi anlamak olası olacak. Sezgisel olarak çok yüksek olan duygularınız durumları içsel olarak da fark etmenizi sağlayacak.

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın.  

İlişkileriniz açısından bugüne kadar fedakarlık yaptığınız alanlarda daha net bir bakış açısına sahip olacak ve duygularınızı ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Bu nedenle özellikle sözlü ve yazılı diyaloglarınıza dikkat etmekte fayda var. 

Sevgili Balıklar, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat