Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

980
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, haftanın başında pazartesi ve salı günleri Ay Akrep burcunda ilerlerken, sizin adınıza eğitim, kişisel gelişim, yolculuklar, hukuki konular öne çıkıyor. Bir süredir beklettiğiniz seyahat planlarınızı  tekrar revize edebilir veya öne alabilirsiniz.

Balık burcu haftalık yorum

Bu hafta artık akışa geçen, gerileme ve duraklama seyrini tamamen bitiren Merkür, ev ve aile alanlarınız, gayrimenkullerle ilgili karar ve adımlarınız, ev değiştirme, tadilat ve dekorasyon gibi konularda sizi çok daha rahat bir alana taşıyor. Bu konularda bir süredir tıkanan konular artık açılma ve rayına girme döngüsünde diyebilirim.

Merkür etkisinin düzelmesiyle, perşembe günü ev alanlarınızda başlayacak Merkür, Venüs birlikteliği, özellikle gayrimenkullerle ilgili yeni gelişmeler getirebilir. Bu dönem dekorasyon ve benzeri bir planınız varsa oldukça destekleyici. Merkür - Venüs kavuşum etkisi perşembe günü başlıyor ve önümüzdeki haftada devam edecek.

Bu hafta enerjisini yoğun hissettirecek Mars ile Güneş arasındaki sert açı, sizin adınıza ilişkilerinizde ani dönüşümlere ve kopmalara neden olabilir. Sabırlı olmakta zorlanacağınız, biriktirdiklerinizin aniden patladığı bir dönem söz konusu ki kararlarınız ne olursa olsun konuşmalarınıza dikkat ederek ve sonradan pişman olacağınız sözleri söylemekten kaçınarak iletişim kurmaya çalışın. 

Cumartesi yaklaşık 14.00'da gerçekleşecek Dolunay, etkisini cuma gününden itibaren hissettirmeye başlıyor. Dolunay sürecinde gökyüzünde oluşacak sert açılar nedeniyle tutkulu davranma ve ani gelişmelere açık olma eğilimi daha da artacak. Bu nedenle başta sosyal alanlarınız, arkadaşlarla ilişkileriniz, çocuklarla ilgili konularda hafta sonu hassas enerjilere sahipsiniz. Ele aldığınız tüm konuları esnek olmaya gayret ederek ve kişiselleştirmeden çözmeye çalışın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat