Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,103
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Balık burçları hafta başı özellikle Pazartesi günü hobileriniz, iş ve ev dışındaki yan uğraşlarınız, kişisel alanlarınız, çocuklarla ilgili konular daha fazla öne çıkıyor. İlişkileriniz alanında oldukça duygusal ve hassas olacağınız ve çabuk alınabileceğiniz etkiler söz konusu. Bu nedenle özellikle duygusal alanlarda ve ilişkilerinizde fevri kararlardan kaçının. Durumları kişiselleştirmeden değerlendirmeye çalışın.

Salı ve Çarşamba günleri mesleki konular, hizmet alanları sağlıkla ilgili işleriniz biraz daha öne çıkacak. Bir süredir beklettiğiniz bir sağlık kontrolüne gidebilirsiniz. Öte yandan özellikle çalışan Balıklar için, hafta ortasına kadar dikkatleri iş ve mesleki alanlarında olacak. Özellikle teknolojik iş ve konularla ilgileniyorsanız, yeni bir alım veya satış organizasyonuna yoğunlaşmanız söz konusu.

Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkileriniz öne çıkıyor. Diğer yandan enerjiler sizi özellikle eşiniz veya birlikte olduğunuz kişiyle ilgili daha eleştirel yaklaşımlarda tutacak. Bu nedenle hafta sonu öncesi  duygusal alanlarınızda ani tepkiler vermeden ve gereksiz detaylarda fazla oyalanmadan durumları değerlendirmeye ve adım atmaya çalışın. İkili ilişkilerinizde karşınızdaki kişiye de alan bırakmaya ve onun açısından da olaylara bakmaya özen göstermek son derece faydalı olur.  

Hafta sonu ise değişime açık olan enerjiler herhangi bir konuda karar vermenizi güçleştirebilir. Bu nedenle kişisel alanlarınız ve kişisel bakım gibi size ait konuları, sizi rahatlatacak mekanları tercih etmek yerinde olur. Hafta sonu fiziksel ve ruhsal olarak zorlanmayacağınız konularda kalmaya çalışın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat