Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

689
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta başı, çarşamba gününe kadar olan aralıkta, iş ve meslek alanlarınız, sağlığınızla ilgili konular, sağlık tetikleriniz adına faal olabileceksiniz.

Balık burcu haftalık yorum

Bu hafta salı günü geri hareketinden çıkacak olan Merkür, bir süredir, ev ve aile  hayatınız adına tekrar eden aksaklıkları ve üzerinizdeki blokajları rahatlatıyor. Özellikle ev ile ilgili teknik aksaklıklar ve sorunların düzelme periyoduna girmiş oluyorsunuz. 

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani, gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca ilerlemek ve sonuç almak adına etkiler henüz tam destekleyici değil. 

Özellikle ev ve gayrimenkullerinizle ilgili konularda önemli beklentilerinizi ve adımlarınızı önümüzdeki haftadan itibaren planlamanız doğru olur.

Günlük rutinlerimizde oldukça önemli bir yer tutan Ay, bu hafta iki kez açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Ay salı günü, saat 14.00 ile çarşamba günü öğle saatleri arasında boşlukta olacağı için, yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemede kalmak astrolojik olarak önemli. Bu süreçte attığınız adımlar daha sonra değişikliğe uğrayabilir. 

Salı günü saat 14.00 ile çarşamba günü öğlen saatleri arasında özellikle mesleki konular, iş başvuruları, iş görüşmeleri, eleman alımları, sağlıkla ilgili girişimlerinizi aktive etmeyin, yeni adım atmayın. Bunun İçin çarşamba öğleden sonrayı bekleyin.

Perşembe günü eşiniz ile ilgili konular, partnerinizle ilgili alanlar, bu kişilerden destekler alma, varsa ortaklı işleriniz, ticari konularınız ve bir süredir planladığınız ama duran sözleşmeler tekrar gündeme gelebilir.

Cuma günü saat 13.00'a kadar tekrar boşluğa girecek olan Ay, sabah 7'den, öğlen 1'e kadar ticari adımları ve bu konulardaki sözleşmeleri, ortaklı işlerinizi, eşinizle birlikte yapmanız gereken resmi başvuruları ve benzer konularındaki başlangıçları desteklemiyor. Bu alanlardaki önemli çalışmalarınız adına yapmanız gerekenleri perşembe gününe veya cuma günü öğleden sonraya almanız doğru olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat