Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,195
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, pazartesi günü haberleşme trafiğiniz, çevrenizle olan iletişim artarken, çevrenizle sürekli haberleşme halinde olabileceksiniz. 

Balık burcu haftalık yorum

Salı ve çarşamba günü, eve dönük olacak, evinizde daha rahat edeceksiniz. Yaşam alanınızı yenileme, dekorasyon, ev değiştirme veya tadilat planlarınız sizin adınıza öne çıkarken, Merkür gerilemesi nedeniyle bu alanlarda yeni başlangıç yapmamalısınız. 

Salı ve çarşamba günü romantik etkiler, duygusal hassasiyetler öne çıkıyor. Duygularınızla ilgili daha kırılgan ve geçişlere daha yatkın olabileceksiniz. 

Bu hafta her türlü ilişkinizde hayal ettiklerinizi gerçeklerle karıştırma, gerçekçi olmaktan çabuk uzaklaşma, olayları net görmekten uzaklaşma dikkat etmeniz gereken en önemli unsur diyebilirim. 

Perşembe günü gökyüzünde sert etkiler var. Disipline olmakta zorlanabilir, çabuk gerginleşebilirsiniz. Evinizle ilgili harcamalarınıza ve alımlarınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Gereksiz ve lüks eşya ve benzeri alımlarda mantıklı davranmaya ve bu ay her türlü satın alma da beklemede kalmaya çalışmanız doğru olur. 

Perşembe günü işlerinizi saat 15.00'a kadar toparlayıp, öğleden sonra yeni bir başlangıç yapmamanız doğru olur. 15:00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, gün bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Saat 15.00'dan sonra beklemede kalmak daha doğru.

Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay enerjileri sizi ilişkiler, aşk hayatınız, çocuklar ve duygusal konularda daha yoğun etkileyecek. Yeni Ay size bu alanlarda güzel sürprizler getirebilir. Merkür gerilemesinin devam ettiğini unutmadan yeni başlangıçlara temkinli yaklaşmanız kaydı ile Yeni Ay ilişkileriniz başta olmak üzere size yepyeni fırsatlar ve gelişmeler getirebilir. 

Hafta sonu, özellikle cumartesi günü gökyüzünde sert etkiler söz konusu. İlişkileriniz ve çocuklarla ilgili konularda cumartesi gününü dikkatli ve temkinli geçirmeye çalışmalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat