Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,217
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta ortasına kadar olan dönemde ev ve aile konularınızda hareketli bir tempoda olacaksınız. Bu hafta aileden biri ile ilgili işlere destek vermek, ev veya yaşam alanınızla ilgili uygulamak istediklerinizi hayata geçirmek adına destekleyici enerjiler var. 

Balık burcu haftalık yorum

Çarşamba öğle saatlerinden itibaren, cumartesi gününe kadar ilişkiler alanınızı etkileyecek olan enerjiler, duygusal konulara yoğunlaşarak, daha hassas ve sezgisel olmanıza olanak verecek. Bu süreçte odağınız iş veya sorumluluklarınızdan ziyade daha keyfi konular ve zevk aldığınız alanlar olacak. Bu nedenle işiniz veya güncel hayatınızda yapmanız gereken organizasyonlar veya benzeri görevleri perşembe gününe kadar organize ederek, perşembe ve cuma günleri hobiler veya size keyif verecek konulara dönmeniz daha rahat etmenizi sağlar. Öte yandan eğer çocuklarla ilgili işleriniz varsa, bu hafta perşembe ve cuma günleri bu alanlarda yine daha akıcı.

Çarşamba gününden itibaren burç değiştirerek sağlık alanınıza geçecek olan güneş, bu hafta ortasından itibaren bir aylık süreçte sağlığınıza, özellikle tansiyon, karaciğer ve şeker dengelerinize önem vermeniz gerektiğini işaret ediyor. Kilo alımına yine bu dönemde biraz daha dikkat etmeniz gerekmekte. Özellikle şekerli yiyeceklerden uzak durmak doğru olur. 

Güneş, yeni alanına geçmesiyle çalışıyorsanız iş ve mesleki konularda sizi destekleyecek. Yeni bir iş teklifi, terfi gibi güzel sürprizlere bu dönem daha açıksınız.

Hafta sonu gerçekleşecek Yeni Ay, bilhassa Yeni Ay'ı takip eden bir haftalık süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Diğer yandan işiniz ve mesleki konularda hayatınıza yeni fırsat ve yollar gelebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat