Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,118
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Balık burçları, hafta ortasına kadar özellikle salı ve çarşamba günleri kendi alanlarınıza dönerken sezgileriniz de yükseliyor. İlginç rüyalar görebilirsiniz. Ancak endişe ve kuruntular artacağı için, meseleleri gereksiz dert etmeniz de olası. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Balık burcu

Perşembe gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, rahatlamanıza neden olurken, duygusal etkileriniz ve hassasiyetleriniz artıyor. Ancak kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. 

Bu hafta sizin için önemli etkilerden bir tanesi de salı günü uzun süredir rötarda seyir eden Mars'ın, artık ileri harekete geçerek, hayatınızda beklettiği konuları aktive edecek olması. 

Mars, rötarı boyunca sizin farklı kaynaklardan gelen parasal kazançlarınızı zorladı. Komisyonlar, prim gelirleri, miras, nafaka gelirleri gibi... Önünüzdeki dönemde artık bu alanlarda açılma ve ilerleme söz konusu olacak.

Çarşamba günü burç değiştirerek, İkizler burcuna geçecek olan Güneş, sizin adınıza, ev gayrimenkul, emlak işleri, aileniz gibi konularda yeni gelişmeler ve olanaklar verebilir. 

Bir süredir ev değiştirme, alma veya satma planlarınız varsa, bunları hayata geçirme konusunda önünüzdeki bir aylık süreçte daha aktif olacaksınız.

Hafta sonu, Ay Koç burcunda ilerlerken maddi konular öne çıkıyor. Ancak özellikle maddi konularda büyük harcamalar veya önemli başlangıçları bu döneme almayın. 

Hafta sonu daha çok düzenleme, eksiklerin tamamlanması. Sizin için yük olan şeylerden kurtulma adına destekleyici enerjiler var. Bu nedenle maddi veya farklı bir alanda yeni bir başlangıç yapmadan, süregelen veya tıkanmış konuları düzenlemek, olgunlaştırma daha doğru olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat