Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

952
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, pazartesi ve salı günü, ay sizi içsel alanlarınıza yöneltirken, kendinizle kalmak istediğiniz artacak. Hafta başı kalabalıklar size iyi gelmez. 

Mümkün olduğu kadar sakin ve dingin ortamlarda bulunmaya çalışın. Ayrıca pazartesi ve salı günü daha çok savunmada kalacağınız etkiler nedeniyle, herhangi bir girişimde bulunmak yerine daha çok beklemede olmaya gayret edin. Şartlar sizin adınıza belirsiz olabilir. 

Çarşamba günü Ay'ın burcunuza geçmesiyle rahatlayacak ve dikkat çekici ve aktif etkiler içinde olacaksınız. 

Hafta ortası ilişkiler, aşka hayatınız canlanırken, eğlenceye ve size keyif veren iş ve hobilere dönük olacaksınız. İş ve ev dışında uğraştığınız bir alan veya hobi varsa, özellikle çarşamba günü bu konulara ağırlık vermek destekleniyor.

Perşembe günü bankalar, kredi başvuruları, sigorta işlemleri adına beklemek ve acele etmemek gerekiyor. Bu hafta bu alanlarda işleriniz varsa, perşembe gününe denk getirmeyin. 

Cuma günü, parasal işler, bankacılık, satış ve pazarlama aktiviteleri, eğitim, yayıncılık gibi konularda uğraşılarınız varsa, beklemediğiniz fırsatlar gelebilir. 

Hafta sonu ise, ikili ilişkilerinizde ani gelişmelere açık etkiler nedeniyle dikkatli olmak ve durumları her yönden değerlendirmeye çalışmak doğru olur. Özellikle ilişkilerinizde konuları fazla abartmak, hem sizi hem de karşı tarafı yorabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat