Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

1,691
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Bu yıl ilişkiler ve aşk adına Balık burçları oldukça hareketli bir döngünüz var. Özellikle Şubat ile Haziran arasında burcunuzda uzun süre konaklayacak olan Venüs ile fiziksel olarak dikkat çekici, ilişkilere dönük hareketli bir aralık geçireceksiniz. Duygusal ihtiyaçlarınız 2017 yılının ilk döngüsünde artarken, evlilik, yeni bir ilişki, devam eden ilişkinizin farklılaşması, romantik etkilerin öne çıkması söz konusu. İlişkiler alanınızda ki Venüs etkisiyle gelen bu hareketlilik yılın ilk yarısında duygusal konulara odaklanmanıza olanak sağlayacak. Sizin için 2017 ilişkiler adına güzel gelişmelerle geliyor. 

4 Mart ile 15 Nisan arasında etkin olacak Venüs gerilemesi duygusal konularda ani gelişmeler verebilir. Bu aralık 2017 yılı içinde ilişkiler adına dikkatli olmanız gereken bir sürece işaret ederken, kendinizi duygusal olarak karışık bir dönemde bulabilirsiniz. Bu aralıkta partnerinizle ilişkilerinizde dengeli olmanız, ani kararlar vermemeniz veya sadece duygularınızla hareket etmemeniz önemli olacak. Yine bu aralıkta başlayacağınız yeni bir ilişki, sürecin bitiminden itibaren özellikle 15 Nisan'la birlikte duygularınızın aynı olmadığına karar vermenizle değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Venüs gerilemesi döngüsünde ilişkiler adına kararlar alırken dikkatli olun. Yeni başlayan bir ilişkiyi gözünüzde fazla büyütmeyin veya vermeniz gereken bir kararı, evlilik veya benzeri bir adımı bu aralığa denk getirmeyin. Bu yıl Şubat ayı ile 15 Nisan'la Haziran arası geçeceğiniz döngü aşk ve ilişkilerde daha tutkulu ve romantik olmanıza neden olacak.  

İlişkiler adına olumlu diğer bir zamanda Eylül ayı olarak dikkat çekmekte. Bu yıl Eylül ayında yeni bir ilişki, evliyseniz çocuk sahibi olma isteği, süregelen ilişkinizde daha net ve birliktelikteki yerinizi sorgulama haliniz öne çıkacak. 

2017'de Ekim ayı ile 1 Aralık arasındaki döngüde duygusal alanlarınızda bilhassa evlilik, eşinizle ilgili durum ve diyaloglarda veya partnerinizle alakalı alanlarda Mars etkisi nedeniyle gerginliklere dikkat etmekte fayda var. Yılın son çeyreği birlikteliklerinizi dikkatli yönetmeniz gereken bu aralığa özen göstermelisiniz. 

Bu yıl ilişkiler açısından hassasiyetleriniz bilhassa yılın ilk yarısı artmakta. Hassas ve kırılgan, alınganlıklara açık olacağınız ilk döngüde dikkatiniz de birliktelikleriniz ve aşk alanınızda olacak. Romantik veya duygusal bir ilişki yaşama arzunuzun artacağı bu süreçte devam eden monoton bir ilişkiniz varsa bu durum sizi daha fazla rahatsız ederek, ilişkinin duygusal yönünü daha fazla tartmaya yönelebilirsiniz ve duygusal bir ilişki arayışlarınız artabilir. Tutulmalarla gelecek etkilerle de özellikle uzun süreli devam eden ilişkiniz adına ani ve karşı tarafın beklemediği kararlar alabilirsiniz. 

Yılın ilk yarısı daha ağırlıklı olmak üzere bilhassa Şubat ile Mayıs arasında birlikteliklerinizde dikkatli kararlar vermek gerekiyor. Bekar Balık burçları ise bu sene evlilik, ilişki ve yeni bir birliktelik yaşamaya her zamankinden daha yakın olabilir, hatta bir çok ilişki deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat