Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

2,851
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

Duygusal olarak içinize döndüğünüz ve duygusal istek ve beklentilerinizi revize ettiğiniz bir sene yaşanabilir. Bir süredir sorumluluklarınız ile yapmak istedikleriniz arasında yaşanan gelgitleri dengeye çekme, planladıklarınızı faal hale getirme enerjileriniz yükseliyor. Aşkta bu yıl da duygusal olmakla birlikte, daha net ve mantık ile hareket etme dürtünüzde artacak.  

İlişkiler kadar sosyal çevreniz ve dostluklarda sizin için önem kazanıyor. Birlikte olduğunuz kişi ile paylaşımlar, iletişim kurarak hayatı paylaşmak bir beraberlikten beklediğiniz ana tema olabilir. Bu bağlamda kalıcı dostluklar ve ilişkiler ihtiyacınız artarken, daha yüzeysel ve sığ bulduğunuz ilişkilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. 

Yılın hemen başında Ocak ayında gerçekleşecek Merkür gerilemesi sizin için dostluk hissettiğiniz veya arkadaş çevrenizden birinden beklemediğiniz bir teklif, ilişki eğilimi almanıza neden olabilir. Eski ilişkileri tekrar gündeme getirmesi ile bilinen Merkür gerilemesi Ocak ayında size de sürprizler hazırlayabilir. Gizli ilişkiler, dostukların birden flörte dönüşmesi açısından iyi yönetilmesi gereken bir ay olacak. zira Merkür gerilemesi döneminde başlayan ilişkiler, gerileme dönemi bitiminde duygularınızın değişmesine de zemin hazırlar. Bu nedenle Ocak ayında duygusal alanlarda yaşanabilecekleri biraz daha temkinli karşılamaya çalışın.

Nisan ayında burcunuzda konaklayacak Venüs, sizi ilgi çekici ve flörtlere yatkın kılacak. Aynı zamanda ilişkilerde duygusal olacağınız bu dönemde, romantik beraberlikler adına uygun olan enerjiler, fazlasıyla duygusal davranmanıza da zemin hazırlayabilir. Nisan ayında diğer Venüs sizi dikkat çekici kılarken, ilişkileri derinleştirmeniz zor olabilir. 

Mayıs ayınca Merkür, Jüpiter, Mars ve Satürn geri harekette olurken, beraberliklerini adına sonuç almanız zor olabilir. Aşkta bir karar vermek, sonuç almak isterseniz Mayıs ayında acele davranmamak önemli olacak. Ayrıca sizin için önemli bir birlikteliği başlamak, evlilik adına adım atmak için Mayıs ayında belirsiz enerjilerin yoğun olması ile 22 Mayıs'tan sonra hareket etmeye bakın.

Bu yıl Mars'ın gerileme süreci olan 17 Nisan ile 1 Temmuz arasını iyi yönetmeniz ilişkiler adına önemli olacak. Öncelikle Balık burcu kadınları karşı cins ile ilişkilerinde gerginliğe açık olurken, Balık burcu erkekleri rekabete açık, beğendikleri veya sevdikleri kişi için uğraşmak zorunda kalabilecekleri bir dönem geçirebilirler. Her durumda duygusal alanlarda gerginliklere açık olacağınız bu süreçte ilişkileri başlatmaktan ziyade iyi yönetmek gerekliliği öne çıkıyor. 

17 Nisan ile 1 Temmuz arası gerginliklerin arttığı, her durumda rekabet etmeye, bir durumu veya olayı büyütmeye çok eğilimli olabileceğiniz etkiler söz konusu. Rekabetçi, inatçı ve olaylar karşısında taviz vermekte zorlanan birine dönüşebilirsiniz. Bu aralıkta ilişkilerinizde şartları zorlayın ve esnek olmaya gayret edin.

28 Nisan ile 22 Mayıs arasında eşiniz, partneriniz veya sevdiğiniz kişi ile diyaloglarınıza özen gösterin. Düşünmeden konuşmamanız gereken bir aralık geçireceksiniz. Yazılı ve sözlü ifadelerinize dikkat edin, ilişkiyle ilgili önemli bir konuşmayı bu tarih aralığına denk getirmeyin.

Yılın ikinci yarısı ilişkiler, evlilik ve duygusal kararlar açısından daha aktif ve destekli etkilere geçeceksiniz. Öncelikle bu sene evlilik veya evlilik girişimleri adına Eylül'den itibaren destekli olacaksınız. Devam eden ilişkisi olan Balıklar adına sonbaharla birlikte evlenme isteği artabileceği gibi, partnerinizin bu duruma ayak uydurmaması sizi radikal kararlara itebilir. Evli iseniz çocuk sahibi olma söz konusu. 

Bu yıl ilişkiler ve aşk hayatınızda yılın ilk yarısı şartlar ve olaylar hareketli ve değişken durumlara zemin hazırlamakta. Bu nedenle beraberliklerinizde yılın özellikle ilk yarısı Nisan - Mayıs ayları daha yoğun olmak üzere kararlar almak sonrasında fikrinizi değiştirmenize neden olabilir, aldığınız kararı uygulamakta zorlanabilirsiniz. yılın ikinci yarısı özellikle Eylül'den itibaren duygusal olarak daha net olacak, evlilik ve benzeri duruma geçmek isteyecek, tanışma, güzel bir beraberliği oturtma anlamında daha şanslı olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat