Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

953
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Bu yıl kariyer ve parasal alanlarda Venüs desteği sizinle olacak. Öte yandan yılın ilk yarısı Satürn'ün kariyer alanınızı zorlamasıyla iş ve kariyer konularında Haziran ayına kadar olan döngüde zorlanmanız, fazladan sorumluluklarla uğraşmanız söz konusu. 

Parasal konularda Haziran ve Temmuz aylarında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ancak maddi konulardaki bereket enerjiniz, sonuç almanın çok çalışarak geleceğine de işaret etmekte. Bu yıl dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur da gelir gider dengelerinize dikkat etmek yönünde olmalı. Bir yandan kazançlarınızı emekle ve uğraşarak elde etme potansiyeli yükselirken, bir taraftan da giderlerinizi iyi organize etmenizi gerektiren unsurlarda öne çıkmakta.

Yaratıcı konularla uğraşan Balıklar bu yıl ilginç ve çok farklı, kreatif projeler ortaya koyabileceksiniz. Medya ve sinema alanları, yaratıcı projeler, sanatsal konular, mimari alanlar, spritüel konular, kişisel gelişim alanlarıyla ilgilenen Balık burçları adına şanslı ve yeni fikirler üretebilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri olanaklar söz konusu. Genel olarak da Balık burçları ve yükselen Balıklar adına verimli bir döngü öne çıkmakta. Özellikle yılın ilk yarısı proje bazlı işler açısından hayli yoğun bir temponuz söz konusu. 

Bu yıl işinizle ilgili değişim kararları alabilirsiniz. Bir süredir yapmak istediğiniz bir konuda yeni bir atılım yapma, hatta sektör değiştirme arzu ve isteğiniz yılın ilk yarısı daha vurgulu olabilir. Ancak unutmayın ki duygusal kararlar vermeye eğilim göstereceğiniz bu süreçte Mart ayı başta olmak üzere adım atmak için koşulları iyi değerlendirmekte önemli olacak. Zira Venüs bir yandan size yeni şartlar ve olanaklar sunarken, Satürn ise özellikle kariyer alanlarınızda dönüşümleri zorlanarak ve uğraşarak almanıza yol açacak. Bu nedenle iş konularında yatırımlarınızı iyi organize ederek hareket etmelisiniz. Parasal konularda planlı ve organize olmalısınız. 2017 iş konularında hızlı ve çabuk kararları fazla desteklemiyor. Yapacaklarınızı veya yapmak istediklerinizi düşünerek ve akılcı biçimde değerlendirerek ilerlemeniz önemli olacak. 

9 Nisan ile 3 Mayıs arası para alanınızda gerileyecek Merkür, beklemediğiniz giderler, faturalar veya planlamadığınız parasal durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu aralıkta bankacılık işlerinizi, kredileri veya her türlü finansal adımınızı ölçülü ve dikkatli ele almakta fayda var. 

13 Ağustos ile 5 Eylül arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi ise mesleki konularda değişimler yaşamanıza neden olabilir. İşyerinizde Temmuz ve Ağustos aylarında ortaya çıkabilecek sorunlar bu aralıkta fazlasıyla vurgulu olabilir ki 13 Ağustos ile 5 Eylül arasında meslektaşlarınızla sorunlarınızı, proje ve işlerinizi daha iyi organize etmek ve düşünmeden hareket etmemek önemli olacak. Benzer şekilde 21 Ağustos'ta gerçekleşecek Güneş tutulması, öncesindeki Merkür gerilemesi ile özellikle hizmet alanında çalışan Balık burçları adına ilişkileri ve meslektaşlarınızla diyaloglarınızı iyi yönetmeniz gerektiğine vurgu yapmakta. 

Bu yılın ilk yarısı fırsatları ve maddi getirileri iyi değerlendirmek, bir yandan da elde edeceklerinizi çalışarak sonuçlandırabileceğinizi bilmek sizin için önemli. Yılın ikinci yarısı ise iş kadar kişilerle de uğraşmanız ve sürekli gardınızı almak durumunda kalmanız söz konusu.

Bolluk gezegeni Jüpiter bu yıl karşı burcunuzdan geçmekte. Bu alan ortaklı işleriniz, proje çalışmalarınız, toprakla veya organik tarımla ilgili konularda yatırımlar yapmanız, adımlar atmanız açısından başkalarıyla da yürüteceğiniz çalışmalar olabileceğine işaret etmekte. Genel olarak ortaklı işler, ticari alanlar, yurtdışı bağlantıları, yabancılarla olan işler ve ortaklıklar adına şanslı bir yıldan geçmektesiniz. 12 Eylül'e kadar sürecek bu döngü iş ve çalışmalarınız adına verimli bir sene geçirmenize olanak sağlayacaktır. 12 Eylül'den itibaren burç değiştirecek olan Jüpiter, başkalarından gelecek maddi kaynaklar adına iyi bir sürece adım atacağınıza işaret etmekte. Eşiniz, aileniz veya sizin kazançlarınız dışında aldığınız bir geliriniz varsa, bu alanlarda Eylül?den itibaren şanslı bir döngünüz başlıyor. Aynı zamanda kişisel gelişim veya spritüel bir konuyla ilginiz varsa, Eylül ayından itibaren bu alanlarda isim duyurma, öne çıkma veya kendinizi geliştirme olanağınız başlayacak. 

Sevgili Balık burcu, 2017 yılının size bolluk ve bereket ile gelmesini temenni ederim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat