Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu para ve kariyer alanında 2016'da neler bekliyor?

1,631
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu para ve kariyer alanında 2016'da neler bekliyor?

Bu sene kariyer alanlarınızda vurgulu etkilerin başında mesleki konularda özellikle de yönetim kademelerinde işleriniz varsa, idari ve yönetsel işlerle uğraşıyorsanız yoğun bir temponuz olacak. Liderlik özelliklerinizi ortaya koyabileceğiniz, bir grubu, ekibi yöneteceğiniz, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendireceğiniz hatta ticari alanlarda daha çok yurtdışına döneceğiniz etkiler söz konusu. Ekip çalışmaları açısından yoğun olan tempo, projeler açısından yeni fırsatları da getirebilir. 

Bu sene kariyerinizde rekabet ettiğiniz kişilere dikkat edin. Bu etki işinizde beklemediğiniz düşmanlıklar görme, sürekli gardınızı alma mecburiyeti yaşamanıza neden olabilir. Mesleki alanlarda herkese güvenmemeli, kime ne söylediğinize veya paylaştığınıza dikkat etmelisiniz. Sinsi insanlardan gelen tecrübeler sizi olgunlaştırırken aynı zamanda iş ilişkileri açısından yorulmanıza ve dikkatli olmanız gerekliliğine neden olacak. Özellikle Merkür gerilemesi dönemlerinde attığınız imzalara ve başlattığınız kontaklara dikkat edin ve bu dönemleri iyi takip etmeye çalışın. 

Bu yıl işinizde ve kariyerinizde Şubat'la birlikte ağırlıkta olmak üzere, hırs ve isteklerinizi iyi koordine etmeli, bakış açınızı her yönlü olmak üzere geliştirmelisiniz. İşinizde önemli tecrübeler edinirken, çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde inatlaşmadan ve esnek olmaya gayret etmek önemli deneyimleriniz arasında olacak.

Bu yıl işinizle ilgili radikal değişimler, dönüşümlerden ziyade yaptığınız işte vizyonunuzu geliştirme ve yaratıcı özelliklerinizi ortaya koyma daha etkin olacak. Bunu yaparken de bir yandan da elde edecekleriniz adına rekabet etmeniz, durumları her yönü ile değerlendirme özelliğinizi geliştirmeniz gerekebilir. Çok yönlü görmeye çalışmak bu nedenle baş misyonunuz olmalı. 

Yılın ilk yarısı sıklıkla ve art arda gerileyen gezegenler ilerlemekte sizi zorlayabilir. Bu senenin planlarını yaparken yılın ilk yarısında kendi eksiklerinizi tamamlama, rakiplere karşı dikkatli olma ve planlı gitmeye özen gösterin. Yılın ilk dönemi ve özellikle bahar ayları planlama yapmak için uygun olurken, yılın ikinci yarısı sizin adınıza harekete geçmek için daha uygun diyebilirim.

Ortaklı iş ve planlar, ticari bağlantılar, hizmet sektörü, sağlık sektörü tarımsal işler, organizasyon işleri, yurtdışı bağlantıları, yaratıcı konular, sanatsal konularda işleriniz varsa, Eylül'den itibaren fırsatlar artacak ve şartlar sizden yana olacak.

Eğitim ve akademik çalışmalar, yayıncılık, turizm, dış ilişkilerle ilgili bağlantıları olan Balık burçları adına Şubat ile Ağustos arası agresif, rekabete açık ve zorlanacakları bir sezon olabilir. Özellikle 17 Nisan ile 30 Haziran arası bu alanlarda önemli bağlantıları denk getirmemeye çalışın. Ev ve gayrimenkul alanlarında ise 13 Haziran ile 7 Temmuz arasında destekli olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat