Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

1,388
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

Burçlar kuşağının en büyüleyici kadınlarından biri olan balık burcunun duygusal, merhametli ve şefkatli yapısı onun her dem ilgi odağı olmasını sağlayacaktır. Roman okumak, edebiyatla ilgilenmek, sinemaya gitmek, güzelliklere olan merakı ve sanatsal kabiliyetleriyle her dem kendini geliştiren balık kadınlarının ilgisini çekmeniz için öncelikle duygusal duyarlılığa sahip olmanız gerekmektedir. 


On iki burcun bütün özelliklerini bünyesinde barındıran balık kadınlarının sonsuz teslimiyet ve sonsuz güzelliklere ait bir yapısı vardır. Balık kadınları parasını, yatağını, yemeğini, yiyeceğini ve her şeyini birileriyle paylaşabilir. Dolayısıyla da karşısındaki insandan da aynı paylaşımı ve aynı cömertliği beklemektedir. 

Balık kadınının ilgisini çekebilmeniz için onunla birlikte güzellikleri yaşamanız, onunla birlikte edebiyat, sanat, güzel şeylerle ilgili paylaşımlar yapmanız önem arz etmektedir. Balık kadınıyla mutlu olabilmek istiyorsanız onunla birlikte hayatı ve güzellikleri yaşamanız önerilir. Bu kadınla birlikte yaşadığınız güzellikler sizin hayatınıza mutluluk, huzur ve barış olarak geri dönecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat