Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,129
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, Haziran ayına, ayın ilk haftası gerçekleşen Dolunay ile kariyer ve yuva, aile alanlarınıza yoğunlaşarak başlıyorsunuz. İş alanlarında toparlayamadığınız konularda sonuç almak, düzene girmek söz konusu iken, fırsatlar ve yeni olanaklarda kapınızı çalabilir. Dolunay sonrası 5 Haziran'da Venüs'ün çalışma ve meslek alanınıza geçmesiyle, işiniz adına fırsatlara açık bir ay geçireceksiniz. Aşk ve ilişkilerde kendinizi göstermekte zorlansanız da, iş vasıtasıyla biri ile tanışma, ilginç biçimde bir beraberliğe başlamakta olası. 16 Haziran'dan gerçekleşecek Yeni Ay özellikle ev ve gayrimenkullerle ilgili konularda size yeni açılımlar getirecek. Satılmasını beklediğiniz bir gayrimenkulünüz satılabileceği gibi, siz de yeni bir alımı için adım atmak isteyebilirsiniz. 


Bu ay sağlığınızla ilgili iştahınızı kontrol etmeye çalışmalı ve kilo dengenizi iyi korumalısınız. Karaciğer kaynaklı sorunlarınız varsa ay boyunca dikkatli olun. 21 Haziran'da Güneş'in aşk alanınıza geçmesiyle, ilişkilere odaklanmanız artacak. 24 Haziran'da bu alana Mars'ın da yerleşmesiyle aşkta cesaretli adımlar atabilir, bir süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. 

Bu ayın genel etkileri ay boyunca ilişkilere yoğun şekilde odaklanacağınıza işaret ediyor. Özellikle bekar Balıklar adına bu ay hoş süprizler söz konusu olabilir. 12 Haziran'da bitecek olan Merkür gerilemesi, Merkür'ün durağan pozisyondan çıkacağı 15'inden itibaren ev ve gayrimenkul alanları ile kariyerinizde kendinizi daha net ifade etmenizi, işlerinizin hızlanmasını sağlayacak. Bir süredir bekleyen, duran işleriniz 15 Haziran'dan itibaren aniden hız kazabilir. 

Sevgili Balık burcu, verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat