Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

30,368
kez izlendi
Puan: 4.35 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Balık burcu erkeği mühendisliğe çok yatkındır. Enerji dönüşümü, atık dönüşümü konularında yeteneklidir. Kağıdın dönüştürülmesi, camın dönüştürülmesi, bunların tekrar kullanımı işlerinde çalışabilir.Kıyı korumacılığı, deniz taşımacılığı, uzun yol kaptanlığı, parfüm sanayii, deniz sanayiinde başarılı olacaktır. Süt ve süt ürünleri gibi sektörlerde ambalajları yapan veya bunların analizini yapan laborantlara da Balık burcunda rastlayabiliriz.

İyi yazarlar çıkar

Tekstil sektöründe çok başarılıdırlar. Çünkü renk uyumunu iyi bilirler. Çok kreatif, yaratıcı oldukları için bu alanlarda başarılı olurlar. Balık erkeklerinin en tipik özelliklerinden biri de yazarlıktır. Enteresan edebiyatçılara rastlanır. Yazarlığı ister hobi olarak yapsın, ister gerçek mesleği olarak ele alsın çok iyi yazarlara rastlanır. Bunun yanında tiyatro ve oyun yazarlığı da söz konusu olabilir.

Tutumlu tiplerdir

Espri kabiliyetleri çok gelişkindir. Dolayısıyla çok yönlüdürler. Girdikleri yere hareket, canlılık kazandırırlar. Hem de orada atık gibi görünen her şeyi çok iyi değerlendirirler. Çünkü Balık erkekleri burç skalasındaki en tutumlu tiplerdir. Ticarette de hesabını iyi bilecektir ve oldukça başarılı olacaktır. Balık erkekleri büyük kuruluşlarda, büyük yapı ve binaların içerisinde çalışmaktan zevk alır. Kendi işlerini bile kursalar ofisleri, mekanları hep büyük, geniş ve ferah alanlardır.

Alıngandırlar

İlişkilerine gelince... Mutlaka futbol, dans, folklör gibi hobilerini paylaşabileceği gruplardan arkadaş edinirler. Bu insanları iki gruba ayırırlar: Kadim dostları ve sıradan ilişkilerini paylaştığı arkadaşlıkları. Astlarıyla üstleriyle ilişkileri gayet iyidir. Fakat alıngan oldukları için otoriter bir yöneticinin yanında daha sessiz davranmayı tercih eder. Ta ki bir çıkış yolu bulup zirveye oturuncaya kadar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat