Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

1,210
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,
 
Bu haftaya kendinizi yenileyerek, kişisel bakımlarınızı yaptırarak ve kendinizle ilgili birtakım kararlar alarak başlayacaksınız. Genel anlamda motive edici ve disiplinli bir tavırda olacaksınız hafta boyunca.
 
Geçen hafta kariyer evinizde geri gitmeye başlayan Satürn, bu hafta sizi iş ve kariyer konularında bazı meselelerle tekrar uğraştıracak. Astlarınız ve üstlerinizle, patronunuzla olan ilişkilerinizde daha temkinli olmalı, sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. İş sorumluluklarınız artabilir ve bitti sandığınız bir işin tekrar önünüze gelmesi canınızı biraz sıkabilir.
 
5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçmesiyle aşk ve sevgi temaları vurgu kazanırken, para haneniz dolup taşabilir. 7 Nisan'daki yeni ay da bunu destekliyor olacak. Para durumunuz ön plana çıkacak ve  yeni kazanç kapıları, çalışmalarınızın karşılığı olan paralar size geri dönüş yapacak. Sahip olduklarınız değerlenebilir, elinizi neye atsanız altın olacak diyebilirim.
 
Bu hafta aşk konularında sıradışı haberler alabilir ve ilginç teklifler karşısında şaşırabilirsiniz. Ancak tanışacağınız kişilerin maneviyattan çok maddiyata olan düşkünlükleri canınızı sıkabilir. Bu nedenle bu konuya dikkat etmenizde fayda var diyorum ve güzel bir hafta diliyorum sizler için. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat