Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,050
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Bu hafta Mars ve Venüs, Terazi burcunda ilerliyor. Bu dönemde parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Başka insanların desteklerini alarak yeni birtakım eşyalara sahip olabilirsiniz. Cinsel enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Kendi gücünüzü test etmek isteyeceksiniz. 

Güneş, Jüpiter ve Merkür, Akrep burcunda ilerliyor. Bu dönemde yaşam enerjiniz çok yüksek. Eğitim-öğretim alanında şanslısınız. Sosyal medyada da aktif olduğunuz bir dönemdesiniz. Seyahatler gündeme gelebilir. Seyahatler organize edebilirsiniz. Bu dönemde yaşamınızdaki etkin kişilerden de güzel destekler görüyorsunuz. 

4 Kasım 2017 Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkisi ile beraber yakın çevre ilişkilerinizde bazı gergin anlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız gergin anlar neticesinde yakın çevrenizle ilgili güzel farkındalıklarınız olacak. Eğitim-öğretim alanında şanslısınız. Hayatınızı pratikleştirmek, kolaylaştırmak adına birtakım bilgiler edineceksiniz. Yakın çevrenizde size faydası olmayan, size yardımcı olmayan birtakım insanlarla da ayrılıklar yaşayıp, yeni çevrelere de girebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat