Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, haftanın enerjileri sizi disipline olmaya ve ele aldıklarınızı daha objektif bir bakışla incelemenizi gerektiriyor. Bu hafta perşembe günü gerçekleşecek dolunay sosyal alanlarınız ve hedefleriniz açısından sizi yüzleşmeye yönlendirecek. Pazartesi günü kariyer ve iş alanlarınızda planlı olacaksınız. Disiplin ve konsantrasyon gerektiren işlerinizi haftanın ilk günü organize edebilirsiniz. 

Salı günü enerjiler biraz daha belirsizlik içeriyor. Ani gelişmelere açık bir gün olacak ki, düşünmeden harekete geçmek doğru olmaz. Salı günü bu hafta ilişkiler adına daha akıcı etkiler barındırıyor ki duygusal konular açısından rahat harekete etme eğiliminiz var.

Çarşamba gününden itibaren isteklerinizi gerçekleştirmek adına duygusal tepkiler verme eğiliminde olacaksınız. Akşam saatleri ev kazaları ve dikkatsizlik adına tedbirli olun. Acele davranışlardan sakının. 

dolunay günü olan Perşembe ise ilişkiler ve aşk adına durumları daha geniş bir çerçeveden ele almanız doğru olacak. Dolunay üzerinde çalıştığınız, bir süredir emek verdiğiniz alanlarda sonuç almanızı sağlayabilir. Dolunay, Plüton etkisinde gerçekleşeceği için duygusal olarak fevri ve şartları zorlayan eğilimler yaşayabilirsiniz ki bilhassa Perşembe günü duygusal konularda önemli kararları hayata geçirmeyin. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat