Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,181
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Güneş artık Terazi burcunda ilerlemeye başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Başka insanların kaynaklarını kullanarak yeni eşyalara sahip olabilirsiniz. Partneriniz, ortağınızla beraber gelir elde etmek adına atılımlar yapabilirsiniz. 

Hafta ortasında Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. Yeni birtakım eşyalara sahip olmak, daha fazla gelir elde etmek istiyorsunuz. Bu konuda bu dönemde biraz sabırsızsınız. Uzun vadeli planlar yerine daha kısa vadede büyük paralar kazanma arzunuz var. Size fırsatlar, kaynaklar sağlayacak insanlarla dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket ettiğiniz, uzlaştığınız ve anlaştığınız zaman özellikle parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olabilir.

30 Eylül Cumartesi günü Merkür de Terazi burcuna geçiyor. Parasal ve maddi konularda yeni gelişmeler olabilir. Para kazanmak adına birtakım bilgiler hayatınıza girebilir. Size para kazandıracak veya para kazanmanıza yardımcı olacak birtakım insanlar hayatınıza girebilir ve sizi yönlendirebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat