Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,140
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, burcunuzda bulunan Neptün'ün Venüs ile yapacağı olumlu açı, hafta boyunca aşk ve ilişkiler açısından rahat ve akıcı etkiler içinde olacağınızı göstermekte. İlişkinizde fedakarlıklara dönük, duygusal ve hassas olacaksınız. Sevdiğinize kendinizi ifade etme, duygularınızı karşı tarafa belli etme eğiliminiz artıyor. Bu etkinin duygusal alanlarınızı kapsayan bölümde olmasıyla aşk ve duygularınız adına hareketli bir hafta olacak. Hoşlandığınız birine duygularınızı açmak istiyorsanız bu hafta daha rahat şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. 


Genel düzeniniz içinde ise kariyer alanlarınızda, aile içi yaşamınızda, meslektaşlarınız veya üstleriniz yani sizin için otorite sembolü kişiler, bilhassa erkek figürleriyle ilişkilerinizde denge bulmak zor olabilir. Özellikle iletişim alanlarınızda konuşmaları veya olayları kişiselleştirebilir, fevri tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta babanız, eşiniz, patronunuz veya yöneticinizle diyaloglarınıza dikkat edin ve meseleleri büyütmeden sakin şekilde çözmeye çalışın. 

Bu hafta ev, aile, yuva alanlarınızla, iş alanlarınız da eyleme geçmekten ziyade beklemek ve sabırlı olmak, atacağınız adımlar öncesi durumları çok yönlü değerlendirmelisiniz. Dikkatsizlik ve dalgınlıklar nedeniyle kazalar, aksilikler, unutkanlıklar sizi yorabilir. Araba kullanırken, trafikte, ev veya iş yerinizde mekan içi kazalara çok dikkat edin. Islak zeminler, kaygan alanlar başınıza iş açabilir, tedbirli olun. Evden çıkarken, suyla ilgili kontrollerinizi ihmal etmeyin. Sağlığınız açısından ise bu hafta nezle, grip ve alerji kaynaklı rahatsızlıklara dikkat edin ve bilhassa burkulmalar, düşmeler, fark etmediğiniz için bir yere çarpma gibi konulara daha eğilimli olacağınızı bilin. 

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat