Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

530
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Çalışarak biriktirdiğiniz para ile ilgili olarak hiç beklemediğiniz orijinal bir fikir veya girişim ile haftaya başlayabilirsiniz.

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Aklınız, yaptığınız konuşmalar, görüşmeler hep sizin inançlar, eğitimler alanınızda. Genelde tarz olarak gizli, herkesin haberinin olması istenmiyor cinsten. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Zihinsel enerji yüksek olacak. Harika fikirler ortaya atılsa da hareket etmeden  önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta eşiniz, ortağınız, danışanınız hastanız ile ilgili konularla ilgileneceksiniz. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır, elle tutulur bir tarzda hareket edeceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, kariyeriniz ile kendiniz arasında olduğundan alacağınız kararlarda bilgilerin gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli, eğer emin değilsek de zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz. Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısıyla da eşinizin maddi kaynakları sizi destekler nitelikte.

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu olacak. Kariyerinizde, işinizde mesafelisiniz, çizginiz net.

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Uzak seyahatler, akademik bir plan veya yabancı dil konularında bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat