Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

795
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Evet Ay sizin karşıt burcunuzda Başak'ta başlıyoruz yeni haftaya. Güçlü bir enerjisi var, Güneş'le kare açıda. Hırs ve rekabet duyguları baskın haftaya başlarken. Özellikle ikili ilişkilerinizde bir şeyleri ona empoze etmeye çalışabilirsiniz veya tam tersi o size baskı kurmaya otorite olmaya çalışabilir. Bu bağlamda kırılabilir ve üzülebilirsiniz. 

Salı günü Güneş'in Yay burcuna geçmesiyle birlikte, anne veya baba figürü olan kişiler sizin için daha fazla saygınlık ve önem kazanacaklar. Onlara ihtiyaç duyduğunuz algısı güçlenecek. Ayrıca iş konularında kariyer hedeflerinizde istediklerinize kavuşabileceksiniz. 

Bu alanda bu hafta Satürn ve Merkür kavuşumu dikkat çekici. Realist ve somut bakış açısı olan saygınlığı olan kişilerle bir arada olmak veya sizin bu şekilde tavır takınmanız gerekebilir iş ilişkilerinizde. 

Aşk ve sevgi konularında Venüs - Plüton kavuşumu haftanın başka bir dikkat çekici açısı. Sosyal hayatınızı etkileyen birtakım durumlarınız mevcut. Birlikteliğinizde aynı şeylerden keyif almamaktasınız. Bu problemi çözmeniz lazım. O başka bir konuda heyecanlı, siz bambaşka konularda. Dolayısıyla orta yolu bulmak ve adeletli olmak gereken bir süreç bu. 

Sevgiyle kalın, haftaya görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat