Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

4,227
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

2017 yılının ilk döngüsü kariyer ve iş alanlarınızda önemli tecrübeler elde edeceğiniz, sonuca çok çalışarak ulaşabileceğiniz etkileri öne çıkarmakta. Öte yandan iş sorumluluklarınızın arttığı, önemli tecrübeler kazanacağınız bir döngünüz yılın ilk yarısı kendini daha net gösterecek. Birlikte çalıştığınız bir iş ortağınızın veya çalışanınızın ayrılmasıyla gelen yeni iş yükleri veya bir terfi ile gelen yeni sorumluluklar bu yılın ilk yarısı dikkatinizi işinize vermenize neden olacak. 

Yıl içinde Mart ayı iş ve kariyer konularında dikkatli olmanız gereken döneme işaret etmekte. Üstleriniz, otorite sembolü kişilerle olan ilişkileriniz adına bu yıl Mart ayını dikkatli yönetmeniz gerekiyor. 

Bu sene hayatınızdaki diğer önemli bir vurgu da ilişkiler alanınızda olacak. Öncelikle Venüs'ün uzun süreli burcunuzla bağlantılı yapacağı etkileşim Şubat ile Haziran ayları arasında ilişkiler, aşk hayatınız adına oldukça verimli ve hareketli bir sürece işaret etmekte. Bu aralıkta 4 Mart ile 15 Nisan arası gerçekleşecek Venüs gerilemesi ilişkiler açısından bazı karışıklıklar, geçmişten gelen kişilerle ilgili sorunlar veya duygusal olarak hassas bir döneminize işaret etmekle birlikte bu süreç dışında yılın ilk yarısı aşk hayatınızda önemli gelişme ve değişim etkileri söz konusu olabilir. 

Jüpiter'in karşı burcunuzda 12 Eylül'e kadar yapacağı yolculuk, evlilik ve ortaklı alanlarınızda güzel gelişmeler getirecektir.  Bu yıl bekar yükselen Balık burçları adına evlilik veya evlilikle ilgili adım atma ihtimali yılın ilk yarısı Eylüle kadar olan döngüde hayli yüksek. 

2017 tutulmaları ise düşmanlar, rakipler açısından dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Mesleki konularda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Tutulmalar gizli düşmanlarınızı fark etmenizi sağlarken bir yandan da mesleki konularda mücadele vererek önemli sonuçlar elde etmenize de destek sağlayacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat