Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

860
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

Bu yıl sağlık açısından Şubat ve Mart aylarında biraz daha hassas olmakla birlikte, kalp ve damar sisteminize genel olarak dikkat etmek doğru olacaktır. Tansiyon sorununuz varsa yıl içinde kan basıncınızı takip etmek gerekebilir. Öte yandan yıl içinde kontrollerinizi düzenli yaptırmak ve ihmal etmemek gerekmekte. 

Bahar ayları, özellikle Şubat ile Haziran arasında kan basıncınız ve kan değerlerinize özen göstermelisiniz. Kansızlık, anemi sorunları artabilir. Bu dönemde grip benzeri enfeksiyonlar açısından da riskli bir dönem.

Burcunuzun yöneticisi Jüpiter'in gerilemede olacağı 8 Ocak ile 9 Mayıs arasında bağışıklık sisteminiz ve enzimlerle ilgili hassasiyetleriniz artabilir. Ayrıca tutulma dönemleri içinde 9 Mart ve 1 Eylül tutulmaları civarında 15 günlük zamanlarda sağlık kontrollerinizi ihmal etmemeye çalışın. 

2016'da nodüller, apseler ve kist üretme açısından da dikkatli olun. Bedeninizde beliren şişkinlikler ve benzeri durumları ihmal etmeden kontrol ettirmek bu nedenle önemli olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat