Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 2016'da neler yaşayacak?

5,451
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 hayata bakışınızı, inançlarınızı, duygusal beklentilerinizi yeniden yapılandıracağınız bir sene olacak. Sezgisel yönleriniz artarken, özellikle kişisel gelişimle uğraşan Balık burçları bu yıl çok ilginç deneyimler yaşayabilir. 

2016'da yaratıcı yönleriniz aktive oluyor ve sezgilerinizle birleştireceğiniz yaratıcılığınız kendi içinizde yeteneklerinizi fark etmenizi sağlıyor. Hiç farkına varmadığınız birçok yeteneğiniz günyüzüne çıkabilir. 

Sezgilerinizi kullanmayı öğrenirken, birçok alanda pisişik taraflarınızın farkına varacak veya fayda sağlayacaksınız. Şifa ve alternatif tıpla ilgili uğraşılarınız varsa, spiritüel alanlara ilginiz söz konusu ise ilerleme, bu alanlarda eğitim alma, mesleki çalışmalar yapma söz konusu. 2016 yılı her durumda ilgi alanlarınızın genişlediği ve farklılaştığı adeta kendinizde yeni keşifler yaptığınız bir sene olacak. 

Kariyer açısından eksiklerinizi tamamlama ve yenilenme dönemi söz konusu. Meslek ve çalışma hayatınızda işinize tutku ile sarılabilir, size sıkıntı veren bir çok konuyu işiniz veya gündelik uğraşılarınız ile dönüştürüp, şifalandırabilirsiniz. 

Duygusal konularda ise özgürleşme isteğiniz artacak. İlişkilerinizde isteklerinizi yeniden gözden geçirirken, sizi tatmin etmeyen kişi veya durumlardan sıyrılma, yüklerden kurtulma söz konusu. Bu yıl ruhsal ve duygusal özgürleşme, kendinizi geliştirirken, etrafınızda gereksiz gördüğünüz kişilerden bir anlamda kurtulma isteğiniz vurgu yapacak. Radikal kararlara eğilimli olacaksınız. 

İşiniz ve mesleğiniz başta olmak üzere, alışa geldiğiniz yöntemler ve yolların dışına çıkmak isteyebilir, başkalarına olan sorumluluklarınız yüzünden beklettiğinizi düşündüğünüz konuları aktive edebilirsiniz. Tüm bu gelgitler sırasında dengede kalmak, şartları iyi görmek ve ele aldıkların açısından sabırlı olmak, akılcı davranmak gerekmekte. Gezegen gerilemeleri ve tutulma sürelerinin yoğun yaşanacağı yıl boyunca bu dönemleri iyi takip edin ve şartları zorlamadan akışta kalmaya çalışarak hareket edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat