Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

664
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanla,

Arkadaş hanenizde ciddi sorunlarınız olabilir bu hafta. Bunun sebebi de partnerinizin kıskançlıkları veya sizin sevdiklerinizin onun sevmemesinden kaynaklanabilir. Eleştirel ve herkesi size layık görmeyen biri olarak sosyal hanenizi değiştirmeniz veya birtakım elemeler yapmanız gerekebilir. Bu hanede bazı bitişler yaşayacağınızı söyleyebilirim. Şayet iş yapıyorsanız ve topluma hizmet eden bir yerse burası bunu sonlandırmak da olabilir bu.

Dolunay dost çevreleriniz, gruplar ve genel yaşam motivasyonunuz üzerinde etkili olacak. İçinde bulunduğunuz sosyal dernekler, çevreler ve organizasyonlar bu hafta sizler için önem kazanabilir. Dolunay burcunuzu destekler konumda. Fakat dolunayın yönetici gezegeni Satürn yaşamınızda önemli sorumluluk dönemlerinden de geçtiğinizi göstermekte. 

Kariyeriniz önem kazanmışken, bu hafta yaşanacak dolunay sanki bir çevreden de destek aldığınızı, bu destek sebebi ile günlük rutininizde ve genel işlerinizde birtakım yeniliklere de açık olabileceğinizi de göstermekte. 

Venüs ve Merkür rutin ve genel tempo adına yoğun bir dönemde olduğunuzu gösterirken, dolunay ve sonrasında Güneş'in de Aslan burcuna geçişi iş yaşamınız ve genel rutininizde bazı düzenlemelerin de önem kazanacağını göstermekte. Sizler için düzenleme haftası.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat