Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,224
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Haftaya ikili ilişkilerinizde aldığınız sorumluluklarla başlıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye olan titizliğiniz göze çarpıyor. Belki bazı Balıklar ilişkilerini bir adım daha ileriye taşımak istiyor.

Bu hafta, 17 Nisan Pazar günü bir Mars retrosu başladı sevgili Balıklar. İş hayatınız yine sorunlu görünüyor, çünkü Satürn de bu hanede geri harekette. Bu anlamda Mars ve Satürn'ün bir ekip çalışması var. Bu nedenle iş hayatında birtakım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Belki patronlarınızla aranızda geçen gergin diyaloglar, kendinizi kariyerinizde istediğiniz noktada görememenin vermiş olduğu baskı sizleri geri adım atmaya, bu konularda tekrar tekrar çalışmaya ve biraz bitkin düşüreceğe benziyor. Aman dikkat diyorum. 

Hatırlatmakta fayda var: Bu hane astrolojide anne ile de ilgilidir. Annenizin bir sağlık problemi olabilir veya sizi büyüten, besleyen, kollayan ebeveyn olarak algıladığınız bir başka kişi de olabilir bu. Yine birtakım engellemelerle veya pürüzlerle uğraşabilir. 

Bu hafta ayrıca Cuma günü bir dolunay meydana gelecek Akrep burcunda. Dolunaylar bizlere birtakım stresli ve gergin durumları yaşatabiliyor. Ay, özellikle duygularımızla alakalı olduğu için duygularımızda derine inme ve Akrep teması öne çıkıyor. Bu dolunay eşinizin tarafından bir akrabasıyla sizi problematik duruma sokabilir, hiç olmayacak, "yok oyle bir şey" dediğiniz bir şey gerçekleşebilir. 

Bu dönemde inançlarınızda ve hayata baktığınız pencerede birtakım değişikliklere gündeminize oturabilir sevgili Balıklar. Bu süreçte ayrıca ani bir kararla yurtdışına taşınmak isteyebilir, hukuksal konularda da birtakım bitişler yaşayabilirsiniz. 

Sevgiyle kalın ve tüm bunlar olurken kendi kendinizi şifalandırmaya özen gösterin.

Bir sonraki hafta görüşünceye kadar hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat