Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

491
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da yakın çevrenizle kardeşlerinizle ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından kendinizi iyi hissediyorsunuz ve sosyal ortamlarla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Plüton'a akan enerji ile de girişimleriniz kalıcı olacaktır diyebilirim.

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. Kariyerinizde işinizle ilgili güzel fırsatlar yapılandırmalar sizi bekliyor. Ay Boğa'dayken sakin bir şekilde yakın çevrenizle ilgilenirken Ay'ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte birden aile ev yuva meseleleri ile koşuştururken bulabilirsiniz kendinizi. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Özellikle sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili alanda muazzam bir enerji hissedeceksiniz adeta patlamaya hazır bir bomba gibi. Eğer bu enerjinizi doğru kanalize etmezseniz yıkıcı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Kesinlikle kibire kapılmamaya, mütevazı olmaya dikkat etmelisiniz yoksa Ay - Satürn karşıtlığı ile de sonuçlar kötü olabilir.

Haftayı Ay Yengeç burcunda aşk, sevgili veya hobilerinizle uğraşarak bitireceksiniz. Güneş de akrep burcuna geçmiş olacak ve önümüzdeki bir ay boyunca kendinizi tanıtmaya ya da uzak seyahatlere odaklanacaksınız. Güzel planlarınız olması dileğiyle.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat