Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

761
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Eşinizle, sevdiğiniz kişiyle planlar programlar yaparak başlıyorsunuz haftaya. Aklınız fikriniz onda. Evet romantiksiniz, birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Beraber ortak çalışmalarınız olabilir. Seyahatler ve geziler için fikir birliği yapabilirsiniz. 

Ay haftaya başlarken çok güzel ve uyumlu açılar içerisinde. Bu da hepimizin duygularını ve tutumlarını olumlu yönde etkiliyor. Kendimizi iyi hissetmemize neden oluyor. Ancak hafta ortası için aynı şeyleri söylemek zor. Uranüs karşıtlığı ve Plüton karesi alacak. Bu sizleri biraz hırpalayabilir, yorabilir. Hangi alanda derseniz, ödemeler konusunda olabilir bu. Daha fazla sosyalleşmek isterken çevrenizden geri kalmak istemeyişiniz haliyle hem partnerinizi hem de sizi parasal anlamda zorlayacaktır. Birtakım para çıkışlarında; borç almak,borç vermek gibi durumlarda kalabilirsiniz. 

Cuma gününden itibaren Ay'ın Merkür'le karşıtlığı söz konusu. Neptün ile ise uyumlu açıda. Fazla fedakarlık zarar getirebilir. Yaratıcılığınız artarken duygularınız ve mantığınız çelişebilir. 

Pazar günü ise Yay burcundaki dolunayla başlıyoruz güne. İş konularında tamamlanma yaşayabilir, sonuç alabilirsiniz. Yalnız agresif bir dolunay bu. Mars'la kavuşumu var. Bu nedenle kırıcı kişilere karşı dikkatli olmalısınız diyorum.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat