Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,349
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar, bu hafta burcunuzda seyahat eden Neptün ile Mars arasındaki zorlayıcı açı sizi ruhsal iniş çıkışlara, çabuk gerginleşmeye açık tutacak enerjiler verecek. Bu nedenle başta ilişkileriniz olmak üzere, dikkatli adım atmak önemli olacak. 

Balık burcu bu hafta

Düşünmeden konuşmak, adım atmak, fevri davranmak bu hafta sonradan sizi zor durumda bırakabilecek enerjiler arasında. Bu nedenle aceleyle ve düşünmeden hareket etmeyin. Depresif duygularınıza yenilmemeye çalışarak, moralinizi bozacak kişi ve ortamlardan uzak durmaya çalışın. 

Bu hafta eşiniz ve partnerinizle ilgili konularda meseleleri büyütmeyin ve mutlaka empati kurmaya, durumu karşı taraf açısından da anlamaya gayret edin. Sizden beklenmeyen sert tepkiler verebileceğiniz için kontrollü olmanız doğru olacaktır.

Pazartesi ve salı günleri ev ve aile hayatınız, ebeveynlerinizle ilgili konular, yuvanızla ilgili konular öne çıkıyor. Ev alanlarınızla ilgili yapılması gereken işler varsa bunları haftanın ilk iki günene denk getirebilirsiniz. 

Çarşambadan itibaren cumaya kadar, Ay'ın su grubuna geçmesiyle dikkatiniz duygusal alanlarınıza yönelecek. Duygusal konularda iddialı ve aynı zamanda hassas olacaksınız. Haftanın ikinci yarısı ilişki alanınız yoğunlaşırken, duygusal konularda değişikliklere ve şartların çabuk değişmesine de açık olacaksınız, esnek ve sakin olmak gerekiyor. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat