Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

769
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Yakın çevrenizde gelişen olaylar veya direkt kendi kardeşinizle ilgili bir gerginlik yaşayabilirsiniz çünkü pazartesi günü meydana gelecek olan Boğa burcundaki dolunay sizin 3. hanenizde gerçekleşiyor. İletişim problemleri yaşamanız muhtemel hafta boyunca. Kendinizi anlatamıyor veya sözcükleri doğru seçemiyor gibisiniz. Bir anda ortaya çıkan olaylar, kardeşinizle aranızda bir rekabete dönüşebilir aranızda bir sorun teşkil edebilir. 

Salı gününden itibaren Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak, daha çok mantıklı ve realist olmaya çalışacaksınız. Duygu yoğunluğundan sıyrılıp, haberleşmeye, iletişime ve konuşmaya ihtiyaç duyacaksınız. 

Salı günü Ay, Mars'tan ve Jüpiter'den destek görüyor, Merkür ile karşıt açıda; yani sizler ertelediğiniz bazı konuları gündeme taşıyarak aslında iyi bir iş yapacaksınız. Her ne kadar bu çevrenizdekileri şaşırtacak da olsa, bu hafta realist ve somut olmaya özen gösterecek ve çevrenizdekileri bu tutumunuzla mantığınız ve duygularınız  arasındaki zıtlığı göstereceksiniz. 

Hafta sonuna doğru Ay Yengeç burcunda olacak. Önce hassas, sonra Aslan burcuna geçmesiyle ise spontane olmaya karar vereceksiniz. Gündelik işleriniz ve yapmanız gerekenler hayli birikmiş durumda. Uzun süredir sağlık konularında sıkıntılar yaşayan Balıklar için kontroller can sıkıcı olabilir. 

Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat