Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

2,310
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar, bu hafta maddi alanlarınızla bağlantıya giren Merkür gerilemesi nedeniyle bankacılık işlemlerinize, kredi başvurularınıza, internet üzerinden yaptığınız alışverişlere, alışverişler sırasında kredi kartı kayıplarına daha fazla dikkat etmeniz gereken bir süreç söz konusu. 

Balık burcu bu hafta

Miras, nafaka veya komisyonlu herhangi bir işinizde daha önce başlayan ama arkası gelmeyen bir durum tekrar revize olabilir. Merkür, sizin adınıza evlilik, partner, ortaklı işlerinizle ilgili alanları da tekrar aktive etme eğiliminde olacak. Geçmişle bağlantılı konuları, yarım kalmış bir görüşmeyi veya durumu artık düzenleme ve sonuca ulaştırma durumunda kalabilirsiniz. 

Bu hafta yeni başlangıçlar ve aniden gelişen olaylar açısından temkinli olmak gerekmekte. Bu dönemde ilk kez ele aldığınız konular sonradan değişim gösterebilir. Bu nedenle bu hafta özellikle 4 Ekim'den sonra gelişme göstermiş herhangi bir konuda karar vermek yerine öncelikle durumu her yönü ile değerlendirmeye gayret edin. 

Genel olarak resmi evraklar, hukuki prosedürler, bankacılık işlemleri ve bu konularda atmanız gereken imzalarda kontrol ederek ve acele etmeden son noktayı koymaya çalışın. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat