Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,048
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, 


Haftaya Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile başlıyorsunuz. Bu açı sizi hem daha yükseltecek, hem de ne istediğinizi bilen bir ruh hali kazanacaksınız. 

Hafta genelinde, özellikle kendi işini yapmak isteyen Balık burçları için yoğun bir tempo söz konusu iken, kurumsal alanda çalışan Balıklar, başkalarının düşüncelerinden etkilenecek.

Çarşamba gününden itibaren burcunuzda hareket eden yönetici gezegeniniz Neptün'ün Ay ile yapacağı 120 derecelik açı hem hedeflerinizi hem de kimin ne yapmak istediğine dair bilgi sahibi olmanızı sağlayacak. 

Bu hafta tanımadığınız insanların duyarlı davranışları ile karşılaşırken, yakınınızdaki insanların bencillikleri canınızı sıkabilir.

16 Ekim'de Ay'ın Yay burcuna geçişi ile sizi yıpratan ve düşüncelerini anlamakta zorlandığınız kişilerle konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü yapacağınız konuşmalar hem daha çözüm odaklı olacak, hem de kafanızdaki soru işaretlerini çözmenize olanak sağlayacak.

Kendinizi iyi hissetmek için bu hafta konuşmanız, kendinizi daha açık bir şekilde ifade etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

13 Ekim'de gerçekleşecek yeni ay, hiç aklınıza gelmeyecek işlerle uğraşmak durumunda kalabileceğinize dair sinyaller veriyor. 

13 Ekim tarihinde Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay her yeni ay gibi toparlayıcı olmayacak. Vücudunuzda sıvı oluşumu ya da ödem gibi sorunlar söz konusu olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat