Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,002
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta başı çocuklar, aile içindeki konular, ev ve yaşam alanlarınız hareketlenirken, pazartesi günü ilişkilerde daha duygusal olacağınız etkiler söz konusu olacak. 

Salı gününden itibaren iş ve çalışma alanlarınızı aktifleştirecek etkiler, günlük temponuzda yoğunlaşmanıza olanak verecek. Perşembeden itibaren ihafta sonu dahil ikili ilişkiler ve ortaklı konular sizin için öne çıkıyor. Bu süreçte, eş veya partnerinizle olan konulara, planlara, düzenlemeniz gereken işlere yöneleceksiniz.

Bu hafta genel olarak sosyal alanlarınızda hareket getirecek olan enerjiler, özellikle perşembeden itibaren daha aktif olmanızı sağlayacak. Fiziksel enerjiniz yükselirken, dışarıda yapmanız gereken işlere de yöneleceksiniz. Arkadaş çevrenizde öne çıkma, liderlik etme, bazı konularda sizden yardım istenmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. 

Bu hafta sorumlulukları öne çıkaran etkiler, sizi çevrenizle ilgili konularda fırsat bulamadığınız işlere yönelmek durumunda bırakabilir. Uzun süredir ihmal ettiğiniz bir arkadaşınıza destek olmak, işinizde paylaşımlarda bulunmak, başkalarına yardımcı olmak bu hafta sizin adınıza daha vurgulu. Kendi yoğun temponuzla gelebilecek talepleri dengelemek adına daha planlı davranmaya özen göstermelisiniz. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat