Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ay boşlukta ne anlama gelir?

384
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ay boşlukta ne anlama gelir?

Ay'ın boşlukta olması demek, burç değiştirmeden önce, önünde herhangi bir açı olmadan ilerlemesi demektir. 

Bilindiği üzere Ay, 2- 2,5 günlük bir süreçte yer değiştirir. En hızlı hareket eden gökcismi olarak , her burçta kalış süresi en fazla 2,5 gün civarıdır. Duygularımızı, refleklerimizi, ihtiyaçlarımızı anlatan, ne istediğimizi, konularla, olaylarla nasıl başa çıktığımızı anlatır. 

Gökyüzünü 12 parsele böldüğümüzü farz edersek, her parsel bir burca denk düşer ve Ay, içinde bulunduğu burcun özelliklerini bize yansıtır. 

Ay 2,5 günde bir ortalama olarak yarım gün (veya birkaç saat kadar) boşlukta kalır.

Ay boşluktayken, herhangi bir işe başlamamak, elimizdeki işlere odaklanıp onlara kafa yormak, öncelikle üstümüzdeki işi hafifletmek temel amaç olmalıdır. Somut sonuçlar elde etmek, başarı beklemek ve girişimler için uygun bir zaman dilimi olmamakla beraber, Ay boşlukta iken akışına bırakmak, sizi gevşetecek, rahatlatacak aktivitelerle ilgilenmek, normal rutininizdeki günlük işlerinize yönelmek daha doğru bir karar olacaktır. 

Bunu şu şekilde açıklayabiliriz. Kimi zaman yapmamız gereken bir işe o gün içerisinde veya öğlene kadar bir türlü başlayamaz, başlasak bile yol alamayabiliriz. Karar vermek güç olabilir veya iş bir türlü ilerlemez. İşte bu zamanlarda Ay boşlukta olabilir. Bu anlamda günlük hayatımızda Ay2ın hareketlerinin, enerjisinin ciddi bir payı olduğundan bahsedebiliriz.

Bu örneklerden yola çıkarsak, yeni bir projeye, işe veya önemli bir konuşmaya katılacaksanız, Ay boşluktan çıkıp, bir burca girdiği zamanları değerlendirmek akıllıca olacaktır. Ay boşluktayken meditasyon yapmak, ruhsal çalışmalarla içe dönmek iyi bir fikir olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat