Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Avokado yağının cilde faydaları nelerdir?

23,756
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Avokado yağının cilde faydaları nelerdir?

Avokado yağının cilde birçok faydası vardır. Özellikle C ve E vitamini açısından, mineraller bakımından çok zengin bir yağ olduğu için cildin tonuna ışıltı ve parlaklık veren, hücre yenileyen ve onaran bir yağdır. Cilde sürülen avokado yağı, isterseniz gece yatarken direkt cildinize sürüp sabaha kadar o şekilde yatabilirsiniz. İsterseniz haftada birkaç kez kür halinde banyo öncesi cildinize sürüp yarım saat bekletebilirsiniz. 

Avokado yağı kırışıklıklara çok iyi gelir. Antiaging bir üründür. Cilt kurumaya meyilli ise, kolajen ve elastin bakımından cilt sarkmaya, kırışmaya meyilli ise, ve soluk ten dediğimiz mat görüntüye sahip olan ciltlere ışıltı veren, hücre yenileyen; sertleşmiş ve kepeklenmiş dokuyu pürüzsüz hale getiren; nem, ışıltı ve parlaklık veren, nefes alan, ışıltılı bir cilde sahip olmayı sağlayan bir yağdır. 

Bizim yapacağımız tek şey avokado yağını başka aromatik yağlarla karıştırmadan direkt saf olarak cildimize sürmek ve cildimize bekletmektir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat